Wyjazdy typu incentive, to dosyć nowa ale coraz bardziej popularna forma tak zwanego marketingu bezpośredniego. Taka podróż pozwala na wzmocnienie relacji biznesowych, ale też (a może przede wszystkim) na zacieśnienie więzi interpersonalnych pomiędzy współpracownikami. Bo wiadomo nic tak bardzo nie łączy jak wspólnie przeżyte przygody, które zazwyczaj są pełne pozytywnych i niezapomnianych emocji, a takie odczucia łączą najmocniej!

Podróże incentive w Polsce bardziej znane są pod postacią wyjazdu integracyjne lub wyjazdu motywacyjnego i faktycznie zarówno integracja jak i motywacja to jedne z głównych celów tego typu wyjazdów. Zdecydowanie się firmy na taki wyjazd to na pewno doskonały krok w kierunku wzmocnienia biznesowych relacji, zwiększenia zaangażowania jeżeli chodzi o interesy, ale przede wszystkim krok w kierunku usprawnienia komunikacji. Nie od dziś wiadomo, że to klucz jeżeli chodzi o współpracę nie tylko w życiu osobistym, ale i w pracy.

Gdzie jechać na wyjazd typu incentive?
Tak naprawdę można jechać wszędzie, jednak lepiej wybrać lokalizację, która jest niecodzienna, to na pewno pozwoli na więcej wrażeń i sprawi, że wraz z współpracownikami przeżyjecie przygodę życia!

Bardzo często wybieranym kierunkiem jest Azja. Z resztą to od kilku lat bardzo popularny kierunek podróży, również jeżeli chodzi o wyjazdy indywidualne. Głównie warto tam jechać ze względu na ogromną różnorodność, nie tylko w ukształtowanie terenu, ale przede wszystkim kulturową i religijną. Podróżując po Azji będziecie mogli pozwiedzać, poznać inne kultury, zobaczycie jak to jest gdy w jednym kraju stykają się różne religie (na przykład Indie), będziecie mogli leniuchować na plaży lub przemierzać niezbadane i pełne egzotycznej roślinności dżungle. Znajdzie się też coś dla miłośników gór – przecież Nepal to miejsce gdzie będziecie mogli podziwiać szczyty Himalajów! Dla tych, co kochają odkrywać niezbadane tereny Azja proponuje Mongolię i stepy, które można przemierzyć konno!

Niewątpliwie Azja to jeden z ciekawszych kierunków jeżeli chodzi o wyjazdy Incentive. Równie ciekawym i egzotycznym miejsce jest Afryka, to miejsce dla miłośników zwierząt i tych, którzy zawsze marzyli o prawdziwym Safari. To również raj dla chcących leniuchować na najbardziej rajskich plażach – przecież Afryka to nieziemska Tanzania i Zanzibar, z lazurową wodą i białym jak mąka piaskiem.

Ciekawą propozycja jest również Australia i Oceania, to niewątpliwie raj dla surferów, warto tam również pojechać do Nowej Zelandii, wielu przepięknych plaż oraz dla kraju Papua Nowa Gwinea, która do tej pory została odwiedzona tylko przez nielicznych podróżników.

Wyjazd typu incentive z biurem podróży Planet Escape
Dlaczego właśnie to biuro podróży? Bo ludzie, którzy je tworzą nie proponują swoim klientom odgórnie zaplanowanych wyjazdów z broszurek, ale przede wszystkim słuchają i na bieżąco tworzą plany zgodnie z wymaganiami i oczekiwaniami klienta. Są to podróże szyte na miarę tego, czego klient oczekuje, na miarę tego co sobie wymarzył. Możecie być pewni, że wyjazd zorganizowany przez to biuro będzie niezwykły i i dopasowany do indywidualnych potrzeb. Dodatkowo biuro zapewnia szereg materiałów marketingowych, proponuje opcję kreatywnego brandingu oraz co najważniejsze, posiada w swoim zespole ludzi, którzy odwiedzili wcześniej proponowane miejsca i znają je jak własną kieszeń! Mogą je więc z czystym sercem polecać i opowiadać o nich w oparciu o własne doświadczenia. Ale to jeszcze nie wszystko! Po wyjeździe istnieje również możliwość zorganizowania tak zwanych działań powyjazdowych, w celu maksymalizacji efektów. To wszystko w ramach jednego biura podróży!

To co wyróżnia wycieczki proponowane przez Planet Escape to niewątpliwe fakt, że proponują oni niekonwencjonalne formy zwiedzania, więc nie liczcie absolutnie na pakiety all inclusive, a raczej przygotujcie się na prawdziwą przygodę po niezbadanych lądach! Hawana na rowerach? Nie na sprawy! Przemierzanie Dżungli Sri Lanki na słoniu, a może lot balonem nad Serengeti gdzie z innej perspektywy będziecie mogli oglądać dzikie lwy i żyrafy? Dla miłośników mocnych wrażeń, czekać może rafting po nepalskich rzekach, a na miłośników gotowania czeka możliwość przygotowania popularnego w Indonezji dania gado gado, a to wszystko w samym środku balijskich, nieziemsko zielonych tarasów ryżowych! Tak naprawdę wszystko co sobie wymarzycie możecie mieć na wyciągnięcie ręki. Tego typu niecodzienne wyjazdy, dodatkowo skrojone konkretnie pod wasze wymagania na pewno pozostaną na długo w waszej pamięci.

Dlaczego jeszcze warto wybrać Planet Escape?
Przede wszystkim dlatego, że zespół składa się z wieloletnich podróżników – pasjonatów. A wiadomo, że jak coś robi się z pasją, to robi się to najlepiej na świecie. Na swoim koncie mają wyjazdu do wielu egzotycznych krajów, dwie podróże dookoła świata oraz… mieszkanie przez dłuższy okres w krajach takich jak Gwatemala, Szanghaj, Pekin, Indonezja czy Malezja. Ogólnie rzecz biorąc, w podróży spędzili ponad 10 lat! To przyznacie imponujący wynik. Dodatkowo posiadają doświadczenie w pracy w instytucjach konsultingowych i finansowych, co sprawiło, że doskonale wiedzą jak ważna jest rzetelność, kreatywność, szybkość działania, dobre relacje z klientem oraz jak bardzo dużą rolę odgrywa jakość proponowanego produktu. Ich wieloletnie doświadczenie podróżnicze, oraz doświadczenie w pracy z klientem sprawiło, że mogą proponować usługi na najwyższym poziomie, i co ważne robią to z miłością i pasją!

planetescape.pl

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here