Wybierając wakacje z rodziną, czyli jadą rodzice i dzieci trzeba będzie uwzględnić wszystkich potrzeby. Wtedy wszyscy będą się bardzo dobrze bawić. Jeśli mamy małe dzieci to na pewno przyda się dobrze wyposażony plac zabaw. Do tego przydałby się basen. Oczywiście wystarczy spojrzeć na te dwa wymagania żeby stwierdzić, że w Polsce łatwo nie znajdziemy takich miejsc. Poza naszymi garncami w Bułgarii czy Grecji spędzimy o wiele przyjemniejsze wakacje. Co jeszcze wpłynie na decyzje o zagranicznym wyjeździe? Na pewno niska cena w porównaniu z tym, co mamy w Polsce. W Polsce rodzina 2+2 musi wydać naprawdę bardzo dużo pieniędzy.

Standard noclegów pozostawia wiele do życzenia, a do tego dochodzi jeszcze ta pogoda. Nigdy nie wiemy czy lato będzie, czy woda będzie w miarę ciepła, bo czysta już na pewno nie będzie. Jeśli ktoś uważa, że morze bałtyckie jest czyste to niech jedzie chociażby do Bułgarii, a przekona się jak powinna woda wyglądać. Wakacje rodzinne to też spore koszty, jeśli chodzi o napoje, desery czy lody. Wybierając wyjazd zagraniczny bierzemy opcję all inclusive i to wszystko mamy w cenie. Naprawdę opłaca się wybrać takie wakacje, bo są o wiele tańsze. Zanim dojedziemy ze stolicy do Kołobrzegu to w tym czasie będziemy już w Grecji samolotem. Taka jest to różnica, dlatego trzeba przejrzeć wszystkie dostępne oferty, a wtedy będziemy, co jest dla nas lepsze, a co trzeba wykreślić z listy miejsc, do których chcemy się w tym roku wybrać. Grecja i Bułgaria to tylko dwie propozycje w dobrej cenie, a jest tych krajów o wiele, wiele więcej. Na pewno któryś z nich przypadnie nam do gustu.

Samemu czy z biurem podróży?

Jeśli chodzi o wyjazdy samodzielne do wspomnianych krajów to nie do końca się to opłaca. Na miejscu, jeśli chcemy wziąć opcję all inclusive to zapłacimy sporo pieniędzy. To oznacza, że nie opłaca nam się to, bo z biurem poza tym, że mamy jedzenie i spadnie i wszystko inne gratis to jeszcze mamy przelot i transfer. Oznacza to, że na spokojnie stawiamy się na miejscu zbiórki, czyli na lotnisku i później możemy się cieszyć wakacjami.

Od startu, aż do przyjazdu do kraju będziemy pod opieka rezydenta. Takie rozwiązanie jest bardzo dobre, a tym bardziej dla osób, które lecą pierwszy raz i nie za bardzo się w tym wszystkim orientują. Wystarczy raz pojechać na takie beztroskie wakacje żeby się przekonać, że nie ma lepszego rozwiązania. Możemy odpocząć i nie zastanawiamy się ile, co kosztuje i ile możemy zjeść. Tutaj wszystko jest w cenie, dlatego nie znajdziemy lepszego i tańszego rozwiązania.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here