Czas wakacji i urlopów to oczekiwany przez wiele osób moment. Nareszcie możemy całkowicie pozbyć się budzików, spać do południa, opalać się i korzystać z wolności! Wiele osób wcześniej planuje swój urlop np. rezerwuje wycieczki lub samodzielnie planuje swoją podróż. Takie rozwiązanie daje wiele korzyści! Im wcześniej zdecydujemy się na wybraną wycieczkę, tym mamy większą możliwość skorzystania z promocyjnych cen. Świetnym sposobem na zaplanowanie urlopu jest zdobycie katalogu city break, który zawiera najciekawsze wycieczki na świecie.

Wycieczki wakacyjne to doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu. Obecnie biura podróży mają przeróżne oferty i możliwości wyjazdów. Skorzystać można z wycieczek za granicę lub w kraju. Wybór zależy tylko i wyłącznie do własnych preferencji. Bardzo dużą popularnością cieszą się wycieczki za granicę. Najczęściej wybieranymi kierunkami wycieczek przez Polaków są Grecja, Włochy i Wenecja. Decyzja o wyborze krajów zależy w dużej mierze od upodobań turystów. Jeżeli osoby są nastawione na zwiedzanie, poznawanie kultury, religii i architektury kraju chętnie wybierają wycieczki np. do Jerozolimy. Turyści kochający wylegiwać się na plaży, korzystać z różnych form rekreacji i wypoczywać zazwyczaj wybierają kraje egzotyczne z hotelami o wysokich standardach.

Najpopularniejsze kierunki wycieczek Polaków na rok 2018

Polacy chętnie udają się do krajów, w których panuje wysoka temperatura i duża możliwość przeróżnych możliwości wypoczynku. W takim wypadku doskonale sprawdza się Grecja, Włochy oraz Wenecja, które znajdziemy w katalogu city break. To kraje śródziemnomorskie, które zachwalane są za bujna roślinności, bogactwo kulturowe oraz przepiękne widoki.

Grecja – zalety wycieczki

Osoby wyjeżdżające do Grecji najczęściej decydują się na zwiedzanie Aten. Ateny są kolebką cywilizacji i najpotężniejszym miastem starożytności. To właśnie tutaj narodzili się i wychowywali najważniejsi naukowcy, filozofowie i nie tylko. Państwo zachwyca bogatą historią, przepięknymi zabytkami, a także widokami i smaczną kuchnią. Nie można podczas zwiedzania Aten pominąć Akropolu. Ruiny starożytnej świątyni, bajkowe widoki i panorama miasta Aten są nie do zastąpienia!

Włochy – zalety wycieczki

Każda dobrze przygotowana wycieczka do Włoch głównie opiera się na zwiedzeniu Rzymu. Rzym jest jednym z najchętniej odwiedzanych miast na świecie. Wiele osób określa Rzym, jako muzeum kulturowe, to właśnie tutaj można podziwiać dzieła ze wszystkich epok i nasycić się przeróżnymi zabytkami oraz nieskazitelną naturą. Koloseum, Watykan to pierwszorzędne punkty, które również trzeba zwiedzić podczas każdej wycieczki do Włoch.

Wenecja – zalety wycieczki

Wenecja to kolejny kierunek chętnie wybierany przez Polaków. To wyjątkowe miasto położone na lagunie morskiej. Doświadczyć tutaj można niespodziewanych wrażeń, poznać różne kultury i poczuć mieszankę wpływów orientalnych i zachodnioeuropejskich.

Wenecja to miasto zakochanych, dlatego dużo osób decyduje się na wycieczkę do Wenecji w ramach podróży poślubnej. Zdobione gondole, liczne restauracje, zachwycające budynki potrafią stworzyć romantyczny klimat i wzmocnić więzi zakochanych.

Gdzie szukać wyjątkowej wycieczki na przyszły urlop?

Doskonałym sposobem na wybranie wycieczki wakacyjnej jest skorzystanie z katalogu city break. Katalog można nabyć w biurze podróży lub otrzymać do domu za pomocą poczty. Katalog wysyłany jest do wszystkich klientów i uczestników Programu Matimpex City Fun. Z pewnością zaspokoi on potrzeby każdego turysty i pomoże wybrać fantastyczną wycieczkę na kolejny urlop. Chciałbyś otrzymać katalog city break? Wystarczy, że wypełnisz formularz kontaktowy na matimpex.

[Głosów:2    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here