Szybko, łatwo i przystępnie. To hasła XXI wieku. Nikt nie chce zbędnych ograniczeń w pracy i codziennym funkcjonowaniu. Ludzie oczekują, że większość czynności będzie można wykonać przez Internet z dowolnego urządzenia, w każdym możliwym miejscu na Ziemi. I taki właśnie jest system rezerwacji online IdoBooking. Działa w chmurze dlatego nie trzeba się martwić instalacją dodatkowych aplikacji na swoje urządzenie lub zatrudnianiem osób do telefonicznej obsługi klienta. Jedyne co należy zrobić to kliknąć zaloguj i działać.

Działania IdoBooking

Usługa daje możliwości zarządzania wynajmem krótkoterminowym. W systemie rezerwacji online IdoBooking działają zarządcy nieruchomości posiadający sieci hoteli i innych obiektów, które znajdują się w wielu miejscach na świecie. Jak i Ci mniejsi właściciele pojedynczych mieszkań oraz różnych obiektów noclegowych. IdoBooking oferuje przede wszystkim narzędzia ułatwiające pracę. Głównymi zadaniami tej platformy są:

  • zautomatyzowane zarządzanie biznesem
  • idealne dopasowanie rozwiązania dla każdego użytkownika usługi
  • unikanie zdublowanych rezerwacji oraz brak potrzeby samodzielnego sprawdzania i kontroli dostępnych ofert
  • instrukcje i rady specjalistów, którzy mają ogromne doświadczenie

Strona ta oferuje również 30 – dniowy okres testowy. System rezerwacji online IdoBooking nie pobiera przez ten okres prowizji za rejestrację. Te 30 dni można przeznaczyć na dobranie ofert oraz uruchomienie wielu usług jakie posiada IdoBooking.

Channel Manager udowadnia, że ta usługa ma coś więcej do zaoferowania poza samym systemem rezerwacji online IdoBooking. To właśnie on jest odpowiedzialny za brak zdublowanych rezerwacji i synchronizację kalendarzy. Dzięki połączeniu w czasie rzeczywistym z Booking.com, Airbnb i Expedia synchronizuje wszystkie obiekty sprawdzając ich dostępność i cenę

Ocena ekspertów

W 2019 i 2020 roku IdoBooking został nagrodzony minem Booking.com Premier Connectivity Partner oraz Connectivity Partner Recommended for Hosts of Vacation Rentals  przez liderów branży noclegowej. Co jednoznacznie świadczy o jego dobrej jakości i przydatności.

IdoBooking to wygoda

Rezerwacja online to coraz popularniejszy trend. Jednak, aby był również przyjazny użytkownikom musi spełniać konkretne cele, a te w 100% osiąga system rezerwacji online IdoBooking. Jest on idealnie dopasowany zarówno do wymagań właścicieli firm jak i klientów. IdoBooking na bieżąco informuje o zmianach cen w sezonie, dostępności, terminach płatności. Wszystkie informacje są dostępne od razu po zalogowaniu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here