Nie od dzisiaj wiadomo, że nabywaniu nowych umiejętności pomagają korzystne warunki zewnętrzne i dobra atmosfera w miejscu nauki. Jest to zasada, którą powinni wcielać w życie pracodawcy organizujący swoim podwładnym firmowe szkolenia. Warto zainwestować w organizację szkoleń, gdyż to pozwala pracownikom w jak najwyższym stopniu przyswoić wiedzę, którą potrzebują, aby efektywniej pracować. Chociaż szkolenia na miejscu w firmie wciąż są jedną z najbardziej popularnych form, coraz częściej pracodawcy decydują się na hotele z salami konferencyjnymi.

Przyjemne z pożytecznym

Organizacja szkoleń wyjazdowych, połączonych z kilkudniowym pobytem w hotelu to jak wynika z opinii samych pracowników bardzo dobre rozwiązanie. Jest to pewien sposób łączenia przyjemnego z pożytecznym. Priorytetem pozostaje bez wątpienia przeszkolenie pracowników z danego zakresu, ale jednocześnie pracodawca inwestuje w dobrą atmosferę wśród podwładnych, ich integrację i wzrost efektywności. Aby jednak tak się stało pracodawca powinien wybrać hotel z salą konferencyjną na poziomie, który będzie spełniał określone warunki.

Przemyślany wybór

Wybierając miejsce na wyjazdowe szkolenie należy dobrze przemyśleć wybór konkretnego miejsca, gdzie przyjdzie spędzić nawet kilka dni. Dobranie wygodnej i niezbyt nieodległej lokalizacji to niezbędne minimum. Sala konferencyjna, która będzie centrum wydarzeń powinna być dopasowana do ilości pracowników, odpowiednio nagłośniona i przystosowana do pracy (sprzęt, dostęp do Internetu, itp.). Nawet drobne uciążliwości mogą obniżać skupienie pracowników na przyswajaniu wiedzy. Odpowiednim standardem powinny charakteryzować się także pokoje hotelowe, tak aby zapewnić pracownikom komfortowy wypoczynek, który pozwoli im zregenerować siły na dalsze szkolenie. Mile widziane są także inne formy wypoczynku po pracy, np. basen. Zapewnienie pracownikom tego rodzaju atrakcji na pewno przyniesie pozytywne skutki. Ważne mogą okazać się także sprawy, które czasem traktuje się jako mniej znaczące szczegóły: parking z odpowiednią ilością miejsc, dobre posiłki w hotelowej restauracji, wyposażenie pokojów. Hotel z salą konferencyjną – http://www.warsawplazahotel.pl/ – może okazać się idealnym miejscem na szkolenie firmowe, pod warunkiem, że priorytetem pracodawcy będzie nie tylko poszerzenie wiedzy pracowników, ale także poziom ich satysfakcji i komfortu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here