Wakacje nad morzem nie muszą kojarzyć się tylko i wyłącznie z wypoczynkiem na plaży czy spacerami po nadmorskich promenadach. Atrakcyjnym wzbogaceniem wypoczynku nad Zatoką Gdańską są rejsy szybkimi motorówkami RIB – rodzaj łodzi pontonowej ze sztywnym dnem i silnikiem spalinowym o dużej mocy. Taki rejs to niezapomniana atrakcja zarówno dla młodych, jak i zdecydowanie starszych odbiorców oraz fantastyczny sposób na zwiedzenie niemal całego wybrzeża.

Taksówki wodne i rejsy całodniowe

Decydując się na skorzystanie z usług firm wynajmujących szybkie łodzie RIB, możemy wybrać się na krótki rejs z punktu A do punktu B lub wypożyczyć łódź na cały dzień i przy jej pomocy odwiedzić największe atrakcje turystyczne Zatoki Gdańskiej – dotrzeć w okolice sopockiego mola i mariny, odwiedzić torpedowanie w Gdyni, Motławę w Gdańsku czy Jastarnię na Półwyspie Helskim. Dzięki dużym prędkościom rozwijanym przez nowoczesne motorówki pokonanie kilkunastu kilometrów drogą morską zajmuj jedynie chwilę czasu – traktując motorówkę jako taksówkę wodną, dotarcie z Trójmiasta na Hel zajmie zaledwie kilkadziesiąt minut. Tymczasem taka sama podróż samochodem może trwać nawet kilka godzin (w szczycie sezonu, przy dużych korkach).

Niezapomniane wrażenia

Pomijając kwestie oszczędności czasu i możliwości skorzystania z zupełnie nowej formy transportu, rejsy łodziami motorowymi RIB dostarczają mnóstwo fantastycznych wrażeń. To niezwykle zwrotne i szybkie łodzie, które z łatwością pokonują fale, podnosząc adrenalinę uczestników rejsu. W serwisie internetowym https://www.premiumboats.pl/ znaleźć można szczegółowe informacje dotyczące organizacji rejsów szybkimi motorówkami. To oferta kierowana do osób prywatnych, przede wszystkim turystów odwiedzających Trójmiasto, którzy przy okazji chcieliby również odwiedzić pozostałe miejscowości regionu. Rejs łodzią RIB pozwoli podziwiać panoramy dużych miast i mniejszych portów zlokalizowanych na wybrzeżu Zatoki Gdańskiej. Zapewnia również możliwość rozkoszowania się chłodną morską bryzą oraz doświadczenia skoków adrenaliny przy pokonywaniu większych fal, wykonywaniu nagłych zwrotów i rozwijaniu zawrotnych prędkości.

Wynajem łodzi RIB to doskonała opcja dla osób żądnych nowych wrażeń, turystów i tych, którzy poszukują szybkiego środka wodnego transportu z Trójmiasta na Półwysep Helski. Rejs motorówką zapewnia mnóstwo emocji i jest ciekawą alternatywą dla znacznie bardziej statecznych katamaranów czy rejsów realizowanych przy pomocy tradycyjnych statków pasażerskich. To fantastyczna rozrywka i atrakcyjny sposób na zwiedzenie okolic Zatoki Gdańskiej.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here