Awaria na trasie bez pakietu assistance nie jest miłą niespodzianką dla żadnego kierowcy. W przypadku wykupionego auto casco zazwyczaj mniej boli to portfel, oczywiście jednak są wyjątki. Jakie?

Awaria samochodu w Niemczech

W ciągu całego 2019 roku na drogach za naszą zachodnią granicą doszło do 2,7 miliona zdarzeń. I choć ofiar rannych czy śmiertelnych w Niemczech jest stosunkowo mało, to wiele kolizji wyklucza możliwość dalszej jazdy pojazdem i wymaga skorzystania z pomocy drogowej.

O ile dla mieszkańców Niemiec sytuacja jest prosta, to dla Polaków muszących sprowadzić auto do kraju nie jest już taka kolorowa. Wbrew pozorom nie dotyczy to nielicznych – w samej Branderburgii pracuje blisko dwadzieścia tysięcy Polaków dojeżdżających do pracy zza granicy.

Nie każde AC gwarantuje pełen pakiet usług w krajach Unii Europejskiej. Dlatego też awaria za zachodnią granicą może być kosztowna jeśli zdecydujemy się na skorzystanie z lokalnej firmy. Laweta Niemcy 24h do Polski jest dużo tańsza przy skorzystaniu z naszych rodzimych, krajowych firm świadczących pomoc drogową.

Polska pomoc drogowa w Niemczech to znacznie tańsze rozwiązanie problemu awarii. Nie każdy jednak zdaje sobie sprawę z tego jak bardzo mogą różnić się ceny oraz, że w ogóle można „zamówić” lawetę z Polski.

Polska pomoc drogowa w Niemczech – gdzie szukać?

Laweta z Niemiec do Polski nie jest taka trudna do znalezienia w dzisiejszych czasach, kiedy to nawet za granicą mamy albo dostęp do pokaźnych pakietów transmisji danych w smartfonie, albo śmiesznie niskie ceny za każdy gigabajt internetu. Wyszukując w sieci odpowiedniego hasła bez problemu znajdziemy strony takie jak pomoc-drogowa-laweta-niemcy.com.pl, dzięki którym bez większych trudności znajdziemy numer telefonu do polskiej pomocy drogowej oferującej swoje usługi na terenie całych Niemiec.

Korzystanie z polskich firm za granicą jest bardzo dobrą alternatywą dla niemieckiej pomocy drogowej, która rzecz jasna jest zauważalnie droższa. Jeśli więc nie mamy wykupionego porządnego pakietu assistance (najczęściej dostępnego w ramach ubezpieczenia auto casco) powinniśmy wybrać właśnie rozwiązania takie jak laweta z Niemiec do Polski od naszych rodzimych przedsiębiorstw.

[Głosów:2    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here