Para Młoda, która niedługo stanie przed ślubnym ołtarzem ma na głowie mnóstwo spraw. Jedną z takich spraw jest zadbanie o dekoracje sal weselnych. A dekoracje zależą od tego, jaki motyw przewodni Młoda Para wybrała. Czyli wszystko łączy się ze sobą i trzeba od samego początku wszystko układać, aby pasowało do siebie.

Jakie mogą być dekoracje sal weselnych?

Młoda Para na pewno pragnie, aby każdy szczegół został dopracowany w najlepszym stopniu. Ci, którzy nie mają czasu na własne poszukiwania i dobieranie kolorów często wynajmują projektantkę lub wedding plannerkę, która zajmuje się tym za nich. Jedna i druga opcja są dobre, jeśli wiemy, czego chcemy. Dekoracje sal weselnych to wszystko, co się tam znajduje i sprawia, że to miejsce, choć wynajęte na kilkanaście godzin, pokazuje nasze osobowości. Wszelkie kolorowe talerzyki, piękne kwiaty żywe czy sztuczne, serwetki w cudownych kolorach, dodatki na stoły takie jak cukierki, podziękowania to tylko wierzchołek góry lodowej. Osoby zajmujące się dekoracjami sal weselnych muszą zadbać o wszystko – począwszy od kolorystyki, poprzez ujmujące dodatki, a kończąc na detalach, które wbijają w fotel.

Czy samemu można wykonać dekorację sali weselnej?

Oczywiście! Jeśli tylko masz zdolności plastyczne lub florystyczne, a do tego dysponujesz dużą ilością czasu, to na pewno uda Ci się to zrobić. Dlaczego dużą ilością czasu? Ponieważ dekoracje sal weselnych pochłaniają go całkiem sporo. Jeśli planujemy wesele i ślub na dużą ilość gości, to będzie trzeba zadbać o dużą ilość kwiatów, serwetek czy innych dekoracji. Jednak zrobienie tego samemu na własny ślub będzie bardzo satysfakcjonujące.

Jaki motyw do dekoracji sal weselnych jest najmodniejszy?

Przede wszystkim w minionym roku królowało złoto. Do tego dochodził motyw skandynawski, zieleń i elegancja. Takie dekoracje sal weselnych były najczęściej wybierane. Młode Pary raczej stawiały na delikatniejsze kolory, chociaż gdzieniegdzie pojawiały się również dekoracje burgundowe. Jednak złote motywy to był absolutny hit, ponieważ można go było łączyć z pudrowym różem, butelkową zielenią czy nawet błękitem!

Dekoracje sal weselnych to jedna z rzeczy, o które Młoda Para musi zadbać. To od tego zależy efekt WOW po wejściu na salę weselną, ale również to może mieć realny wpływ na samopoczucie Panny Młodej. Dobrze ustrojona sala, która będzie ciągle fotografowana przez noc weselną, będzie do końca życia naszą pamiątką. Dlatego warto zadbać o takie dekoracje sali weselnej, o jakich marzymy!

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here