Firmy i przedsiębiorstwa mające swoje siedziby w Wielkopolsce nie będą miały większego problemu z zorganizowaniem imprezy integracyjnej. Wiele hoteli w dzisiejszych czasach organizuje tego typu spotkania. Oferują one do dyspozycji nie tylko noclegi z wyżywieniem i sale konferencyjne, ale także szereg atrakcji. Można wybrać hotel w totalnej głuszy, na przykład w Puszczy Noteckiej bądź Puszczy Zielonka, w otoczeniu wielkopolskich jezior i lasów, na łonie natury. Takie miejsca pozwalają odetchnąć od codziennej gonitwy, spędzić kilka chwil w spa lub na basenie, a przy okazji poznać bliżej ludzi, z którymi spędza się czas w pracy. Przy sprzyjającej pogodzie hotele oferują rejsy statkiem, wypożyczenie łodzi lub rowerów wodnych czy też spływy kajakowe. Dla żądnych mocnych wrażeń można zaproponować sporty wodno-odrzutowe, które wbrew pozorom nie są trudne do opanowania. Zimą organizowane są kuligi lub psie zaprzęgi.

Imprezy organizowane w miastach też niczym nie odbiegają od spotkań na łonie natury. Możemy skorzystać z wyspecjalizowanych w tym temacie firm, które przedstawią szereg propozycji. Coraz więcej organizatorów oferuje zabawę w geocoaching, stanowiący ni mniej nie więcej jak popularną wiele lat temu zabawę w podchody, czy też grę miejską, polegającą na poznawaniu miasta za pomocą kodów QR i wykonywaniu zadań. Przy niesprzyjającej pogodzie możemy udać się do pokoju zagadek, czy też zagrać w paintball. Obie zabawy cieszą się coraz większą popularnością.

Forma spędzenia czasu ze współpracownikami zależy wyłącznie od naszych preferencji. Niezależnie od tego, czy jest to wyjazd czysto biznesowy, czy też integracyjny, można go spędzić w dobrze zorganizowany sposób. Nawet jeśli przez większość dnia skupiamy się na ważnych projektach biznesowych, to wieczorami możemy wreszcie odetchnąć podczas uroczystej kolacji, którą można wzbogacić od degustację alkoholi lub wyszukanych potraw. Często takie biesiady przeobrażają się w taneczne imprezy do białego rana. Tańce to z pewnością najbardziej integracyjna część wyjazdu i najbardziej oczekiwana przez większość uczestników.

Niewątpliwie Wielkopolska ma wiele do zaoferowania jeśli chodzi o firmowe imprezy. Piękne miejsca, doskonała infrastruktura a także szeroki wachlarz ofert powodują, że nie będzie najmniejszego problemu z decyzją odnośnie miejsca oraz formy spędzenia krótkiego wyjazdu.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here